flaga

Deutsch

ODKRYJ UROKI I KOMFORT WYPOCZYNKU
W NASZYCH DOMKACH NA MAZURACH

DOM Warmia

Domki letniskowe Mazury – jezioro Pluszne, wieś Pluski.

Zapraszamy - warto go zobaczyć i zamieszkać, poczuć jego atmosferę. To wymarzone miejsce na wypoczynek. Dom Warmia to wieś Pluski, jezioro Pluszne i lasy łańskie. Nowy, całoroczny, komfortowy dom, architektonicznie nawiązujący do historycznych warmińskich budynków. Drewniane elementy konstrukcyjne zostały wykonane przez mistrzów stolarstwa jako dokładne repliki występujących w naszym regionie domów warmińskich. Dom oddalony od plaży ok. 150m, do lasu 50m. To komfortowy wypoczynek dla grupy do 10 osób. Posesja oświetlona i ogrodzona.

Na parterze znajdują się: przestronny salon kominkowy z kuchnią i jadalnią, sypialnia (2) i łazienka. Na piętrze znajdują się: 4 sypialnie (2; 1+1;1+1; 2) i obszerna łazienka. Kuchnia w pełni wyposażona: płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka. Na wyposażeniu grill ogrodowy, piaskownica i trampolina dla dzieci. Przy plaży wypożyczalnia sprzętu wodnego. We wsi wiejska gospoda, smażalnia ryb, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy - to sprawia, że możecie spróbować wyśmienitego wiejskiego jedzenia a zakupy nie stanowią problemu.

Bliskość dużego jeziora Pluszne i ogromnego kompleksu lasów łańskich daje dużo możliwości aktywnego wypoczynku w naszych domkach na Mazurach. Tuż obok macie Państwo Termy Pluski czyli Aquapark, to alternatywna forma spędzenia czasu dla chcących skorzystać z kąpieli solankowych, masaży wodnych, SPA i zjeżdżalni.

Zapraszam Państwa do odwiedzin klimatycznych miejsc w pobliżu: Skansen w Olsztynku, Wilczy Szaniec w Gierłoży, Sanktuarium w Świętej Lipce, unikalny kompleks pochylni kanału Ostródzko-Elbląskiego. A tuż niedaleko samotny kościół w Orzechowie i dla tych co cenią aktywny wypoczynek na Mazurach - spływy kajakowe rzeką Marózką, Krutynią i liczne ścieżki spacerowe i rowerowe po ogromnych lasach Ramucko-Napiwodzkich. Obfitość grzybów, jagód i ryb - również w miejscowej smażalni pozwoli Państwu przypomnieć smaki potraw do których zawsze tęsknimy.

DOM Warmia - galeria

Dom Warmia

11-034 Pluski ul. Jeziorna 5
Warmia GPS: N 53.609327 E 20.418195

Sprawdź pozostałe domki

Zaplanuj urlop na Mazurach - w Pluskach lub Nowej Kaletce ok. 20 km od Olsztyna - nasze domki letniskowe są do wynajęcia, a w nich komfortowe noclegi.