flaga

English

flaga

Deutsch

ODKRYJ UROKI I KOMFORT WYPOCZYNKU
W NASZYCH DOMKACH NA MAZURACH

DOM Jolanta

domki mazury - dom Jolanta

Domki letniskowe na Mazurach – wieś Nowa Kaletka, jezioro Gim.

Domek letniskowy Villa Jolanta, obszerny, dla 2-3 zaprzyjaźnionych rodzin lub grupy przyjaciół. Jezioro Gim i wieś Nowa Kaletka - leżą w puszczy Ramucko - Napiwodzkiej, 21km od Olsztyna. Dom do 13 osób, murowano - drewniany o łącznej powierzchni 150m2, z charakterystycznym pruskim murem. Na parterze salon z kominkiem i TV, jadalnia( stół na 13 osób), kuchnia, łazienka z prysznicem i WC. Na piętrze 6 sypialni: pięć dwuosobowych(1+1; 1+1; 2; 2; 2) i jedna trzyosobowa (1+1+1), prysznic i 2 WC.

Do dyspozycji zadaszony taras z meblami ogrodowymi, sauna z prysznicem, murowany grill i stół z bala na 12 osób, stół do tenisa stołowego i piaskownica dla dzieci. Kuchnia w pełni wyposażona: płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, talerze, garnki, sztućce, szkło.

Działka ogrodzona, zalesiona o powierzchni 1200m2. Do jeziora około 200m, do najbliższego sklepu około 200m. Okoliczne lasy są pełne grzybów i jagód, a leśne ścieżki zachęcają do wędrówek pieszych i rowerowych.

Jezioro Gim ma powierzchnię 176ha a jego wody zaliczane są do I klasy czystości. To strefa ciszy, amatorzy wędkarstwa mogą tu złowić szczupaka, węgorza, okonia i lina.

Dom Jolanta

10-687 Nowa Kaletka
GPS: N 53.580557 E 20.576769

Sprawdź drugi domek

Zaplanuj urlop na Mazurach - w Pluskach lub Nowej Kaletce ok. 20 km od Olsztyna - nasze domki letniskowe są do wynajęcia, a w nich komfortowe noclegi.