flaga

Deutsch

ODKRYJ UROKI I KOMFORT WYPOCZYNKU
W NASZYCH DOMKACH NA MAZURACH

DOM Jolanta

Domki letniskowe na Mazurach – wieś Nowa Kaletka, jezioro Gim.

Domek letniskowy Villa Jolanta - warto odwiedzić! Obszerny, dla 2-3 zaprzyjaźnionych rodzin lub grupy przyjaciół. Jezioro Gim i wieś Nowa Kaletka - leżą w puszczy Ramucko - Napiwodzkiej, 21km od Olsztyna. Dom do 13 osób, murowano - drewniany o łącznej powierzchni 150m2, utrzymany w stylu rustykalnym z charakterystycznym pruskim murem. Na parterze salon kominkowy z jadalnią, kuchnią, prysznicem i WC. Na piętrze jest 6 pokoi: 5 dwuosobowych(1+1; 1+1; 2; 2; 2) i 1 trzyosobowy (1+1+1), prysznic i 2 WC. Do dyspozycji taras z meblami ogrodowymi, sauna z prysznicem, murowany grill, stół do tenisa stołowego i piaskownica dla dzieci. Kuchnia w pełni wyposażona: płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka.

Całość zabudowań znajduje się na ogrodzonej, zalesionej działce o powierzchni 1200m2. Do jeziora około 200m do najbliższego sklepu około 300m. W pobliżu znajduje się bar gastronomiczny a w pobliskim ośrodku wypoczynkowym można wypożyczyć sprzęt pływający.

Okoliczne lasy są pełne grzybów i jagód, a leśne dukty zachęcają do wędrówek pieszych i rowerowych. Jezioro Gim ma powierzchnię 176ha a jego wody zaliczane są do I klasy czystości. To strefa ciszy, amatorzy wędkarstwa mogą tu złowić szczupaka, węgorza, okonia i lina.

Planując urlop i weekendy warto wziąć pod uwagę - nasze domki na Mazurach.

DOM Jolanta - galeria

Dom Jolanta

10-687 Nowa Kaletka
GPS: N 53.580557 E 20.576769

Sprawdź pozostałe domki

Zaplanuj urlop na Mazurach - w Pluskach lub Nowej Kaletce ok. 20 km od Olsztyna - nasze domki letniskowe są do wynajęcia, a w nich komfortowe noclegi.